PODELI

Najveći hrvatski open air festival počinje za manje od nedelju dana i trajaće od 24. do 26. juna.

Danas je objavljen raspored i satnica dešavanja, a na INmusic festivalu očekuju vas bendovi Airbourne, Arctic Monkeys, Iggy And The Stooges, Bloc Party, Editors, NOFX i mnogi drugi, kao i bogat prateći program.

Ulaznice za INmusic festival dostupne su već od 349 kuna u svim prodavnicama Tisak media centra.

Žujinim vaučerom možete ostvariti popust od 50 kuna na važeću cenu festivalske ulaznice, a možete ga dobiti u svom omiljenom kafiću ili putem Žujinih nagradnih igara. Jednodnevne ulaznice po ceni od 290 kuna dostupne su u Tisak media centrima u Zagrebu i online u sastavu Entrio, a biće ih moguće kupiti i na festivalskoj blagajni na samom ulazu na Otok hrvatske mladeži.

Raspored i satnica:

24. 6. (nulti dan)

MAIN STAGE

Achromatic Attic 17:30

Dosh Lee 18:15

Airbourne 19:15

Bloc Party 21:15

Iggy And The Stooges 23:15

 

WORLD STAGE

The Answer 17:45

Conquering Lion 18:45

Stealing Sheep 20:20

A Toy’s Orchestra 21:30

Frenkie 22:30

Radio Aktiv 00:00

 

NIGHT STAGE

Ilko Čulić 00:30

 

KO TO TAMO PEVA (Balkan party)

yem kolektiv DJ’s 21:00

 

TKO PJEVA ZLO NE MISLI (Retro party)

B and the Bops 20:30, 22:30, 01:00

Karaoke / DJ program 21:15, 23:15, 01:45

Muzički program 19:00

 

INteatar

Tribina (gosti: Slobodan Šijan, Rajko Grlić, Nenad Polimac) 19:00

 

DUKES BOX (Human jukebox)

20:00, 22:00, 01:00

 

ŠUMA STRIBOROVA

DJ Morf (Ministarstvo psihodelije) 21:00

DJ Tomislav (Ministarstvo psihodelije) 01:30

 

JACK PARTY

DJ Kneža 19:00, 20:45, 22:45, 00:30

 

SILENT PARTY

yem kolektiv DJ’s 23:00

 

TESLA BOAT SHOW 18:00

 

25. 6. (prvi dan)

MAIN STAGE

Mašinko 17:30

Roger the Mascot 18:15

Atheist Rap 19:15

NOFX 21:15

Arctic Monkeys 23:15

 

WORLD STAGE

Udriground 17:15

Shoshin 18:00

Mile Me Deaf 19:00

Antenat 20:30

Dikta 22:30

She Loves Pablo 00:15

 

NIGHT STAGE

Veles 00:45

 

KO TO TAMO PEVA (Balkan party)

Cherkezi United 21:00, 01:00

yem kolektiv DJ’s 22:00, 02:00

 

TKO PJEVA ZLO NE MISLI (Retro party)

D Elvis 20:30, 22:30, 01:00

Karaoke / DJ program 21:15, 23:15, 01:45

Muzički program 19:00

 

INteatar

CABAres CABArei (glumi: Zijah Sokolović) 19:00

 

DUKES BOX (Human jukebox)

20:00, 22:00, 01:00

 

ŠUMA STRIBOROVA

DJ Val Vashar (Ministarstvo psihodelije) 21:00

DJ Pila (Ministarstvo psihodelije) 01:30

 

JACK PARTY

DJ Kneža 19:00, 20:45, 22:45, 00:30

 

SILENT PARTY

yem kolektiv DJ’s 23:00

 

TESLA BOAT SHOW 18:00

 

 

26.6. (drugi dan)

MAIN STAGE

Breakdown! 17:30

Moveknowledgement 18:15

S.A.R.S. 19:15

Editors 21:15

Basement Jaxx 23:15

 

WORLD STAGE

Barbari 17:15

The Dead Heavys 18:00

Rangleklods 19:00

Team Ghost 20:30

Dža ili Bu 22:30

Gatuzo 00:15

 

NIGHT STAGE

Veles 00:45

 

KO TO TAMO PEVA (Balkan party)

Pozdrav Azri 00:00

yem kolektiv DJ’s 21:00, 02:00

 

TKO PJEVA ZLO NE MISLI (Retro party)

B and the Bops 20:30, 22:30, 01:00

Karaoke / DJ program 21:15, 23:15, 01:45

Muzički program 19:00

 

INteatar

Münchhausen (glumi: Vilim Matula) 19:00

 

DUKES BOX (Human jukebox)

20:00, 22:00, 01:00

 

ŠUMA STRIBOROVA

DJ Majah (Ministarstvo psihodelije) 21:00

DJ Peace Defender (Ministarstvo psihodelije) 01:30

 

JACK PARTY

DJ Kneža 19:00, 20:45, 22:45, 00:30

 

SILENT PARTY

yem kolektiv DJ’s 23:00

 

TESLA BOAT SHOW 18:00