PODELI

Od 1. oktobra na Sceni Akademije 28, u Nemanjinoj 28, igraće se predstave za decu koje su se prethodnih devet sezona igrale u Teatru 78 (Resavska 78).

Termini predstava za decu biće svake subote od 17h i nedeljom od 12h.

Prva predstava u novoj sezoni večernje scene održaće se 29. septembra sa početkom u 20h. U pitanju je jubilarno 50. izvođenje predstave “Ljubav u doba kokaina”, po bestseleru Simonide Milojković, sa Marijanom Mićić i Markom Markovićem u glavnim ulogama.

Na repertoaru večernje scene za period sep-okt. 2016. naći će se ukupno 19 naslova, u 22 izvođenja, i čak 4 nove predstave: premijera predstave “Svini Tod”, dve beogradske premijere – “Laži me”, sa Aleksandrom Dunićem i Sandrom Bugarski, ” i “Voli me do kraja”, sa Mirkom Vasiljević u glavnoj ulozi; kao i “Rijaliti obračun” po tekstu Vanje Bulića.

Sve večernje predstave počinju u 20h a ulaznice se mogu kupiti na blagajni Akademije 28 svakod radnog dana 12-20.30h i dva sata pred predstavu tokom vikenda.

Repertoar dečijih prestava za oktobar

Subota 01.10. 17h OSTRVO S BLAGOM

(Dejan Stojaković, Biljana Mitrović, Nikola Simić, Anka Milenković, Amar Mešić)

Nedelja 02.10. 12h PORODICA KREMENKO

(Mirka Vasiljević, Anđela Popović, Amar Mešić, Nemanja Janičić)

Subota 08.10. 17h MAGIČNA LIRA

(Aleksandar Vučković, Aleksandar Ristoski, Nina Janković, Anka Gaćeša, Miljana Gavrilović, Mateja Popović, Bojan Hlišić, Vanja Nenadić, Vladimir Nićiforović, Dušan Popović, Ivan Mihailović)

Nedelja 09.10. 12h UŠEĆERENA PEPELJUGA

(Jelena Jokić, Svetlana Sretenović, Dragana Nenadić, Jelena Velkovski, Dejan Stojaković)

Subota 15.10. 17h VUKAŠIN I CRVENKAPA

(Jelena Velkovski, Svetlana Sretenović, Milan Pajić, Nemanja Janičić)

Nedelja 16.10. 12h KRCKO ORAŠČIĆ

(Marija Vidaković, Jelena Velkovski, Dejan Stojaković, Milan Pajić)

Subota 22.10. 17h ŠUMA ČUDA

(Jelena Velkovski, Dragana Nenadić, Dejan Stojaković, Nemanja Janičić)

Nedelja 23.10. 12h IZA DUGE

(Milan Pajić, Anđela Krvavac, Marija Puškarov-Popović, Saša Đurašević)

Subota 29.10. 17h ŠKOLA ZA MALE DETEKTIVE

(Marija Puškarov-Popović, Tijana Višković, Tašana Đorđević, Lazar Dubovac)

Nedelja 30.10. 12h ŠTRUMFOVI I MAJKA PRIRODA

(Tatjana Milanov, Nikola Simić, Nikola Marković)