Uroš Stefanović kročio je na autorsku scenu pesmom „Ranila mene si ti“ za koju je sam napisao tekst i muziku. Pesma je naišla na jako dobar odziv publike i medija, a sada se vratio na scenu novim singlom za pesmu „Živim još za uspomene“.

Pesma neodoljivo podseća na stare ex Yu hitove, i možda je najbolje opisuje komentar da je „izašla iz muzičkog vremeplova 80-ih“.

To nešto drugačije, jer se takva muzika više i ne svira na ovim prostorima“ kaže Uroš i dodaje   da je njegov cilj da ovaj zvuk približi mlađim generacijama koje i dan danas umeju da  uživaju u tom zvuku i rado pevaju ex Yu pesme u svim prilikama: „I starije generacije su ostale uskraćene za nove dobre pesme i tekstove sa tim zvukom, pa mislim da je ovo nešto što može da im e dopadne

Autor teksta i muzike za pesmu „Živim još za uspomene“ je Nemanja Ćamilović koji potpisuje i aranžman u saradnji sa Markom Đuraševićem Mahonijem.

Video je uradio Dušan Brković, a u spotu glavnu ulogu ima atraktivna Jelena Đurđević.

Podržite rad portala Remix Press. Naš portal je neprofitan i zavisi od vaše podrške. Svaka donacija pomaže da nastavimo da objavljujemo kvalitetne vesti. Donirajte putem aplikacije za donacije ili direktno na račun – Udruženje Remiks 205-202358-40. Hvala vam!