Zemun fest biće održan od 20. do 24. avgusta na više lokacija, a ove godine organizatori uvode novinu – karte će se naplaćivati isključivo za koncertnu zonu. Sve ostale zone festivala (filmski program, market, street art, food corner, dečja zona…) i dalje su potpuno besplatne, kao i prethodnih godina.
“Na ovu odluku smo se odlučili jer troškovi organizacije rastu iz godine u godinu, a da bismo očuvali kvalitet i energiju koju Zemun Fest nosi, neophodno je bilo da deo budžeta pokrijemo putem prodaje karata”, navodi se u objašnjenju.
Festival 2025. dolazi sa spektakularnim programom koji će od 20. do 24. avgusta pretvoriti tri ključne lokacije u centru grada u epicentre zabave i kulture. Magistratski trg, Zemunski kej i Veliki trg biće domaćini raznovrsnim događanjima, uključujući koncerte poznatih izvođača, kreativne umetničke performanse i raznovrsne gastronomske ponude.
Posetitelji će imati priliku da uživaju u bogatom kulturnom sadržaju, istraže umetničke instalacije i probaju specijalitete sa različitih kontinenata. Festival će takođe ponuditi brojne radionice i aktivnosti za sve uzraste, čime će biti stvoren nezaboravan doživljaj za celu porodicu.
Pripremite se za pet dana ispunjenih zabavom, umetnošću i gastronomijom.
Muzički program obuhvata nastupe sledećih izvođača: Mile Kekin, Who See, Zoster, Osvajači. Svi koncerti počinju u 21 h, dok se kapije otvaraju u 20 h. Ulaznice možete nabaviti preko Tickets.rs.












